CSS rules to specify families

10 czerwca, 2024

Czy wiesz jak zaprojektować schron?

Czy wiesz jak zaprojektować schron? My wiemy! Ale ciągłego doskonalenia, szkoleń i warsztatów nigdy zbyt wiele 😉

6 czerwca na terenie Wojskowej Akademii Technicznej odbyły się I Warsztaty Techniki Schronowej SCHRONTECH 24, w ramach III Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Zarządzanie Kryzysowe - Ochrona Ludności - Ratownictwo” - ZK-OL-RAT Warszawa 2024.

AMW Invest było partnerem warsztatów, a nich mieliśmy przyjemność posłuchać wykładów czołowych polskich specjalistów z zakresu budownictwa ochronnego. Nie zabrakło także zagranicznych gości jak Jyrki Ronkainen, który opowiadał o nowych standardach konstrukcji ochronnych w oparciu o ISO 22359, czy czy Arto Kaikkola, który referował jak Finlandia radzi sobie z modernizacją starych obiektów ochronnych i jak wykorzystuje obiekty użyteczności publicznej (baseny/siłownie) jako schrony na wypadek zagrożenia. W ramach konferencji mogliśmy się także zapoznać się z wytycznymi technicznymi zasad doboru drzwi w budowlach ochronnych - pierwszym tego rodzaju dokumentem w naszym kraju, opracowanym przez SIBO.

AMW Invest było licznie reprezentowane przez swoich najlepszych architektów, co niezwykle cieszy, gdyż po referatach był czas na ciekawe dyskusje plenarne i rozmowy kuluarowe, a podczas samych warsztatów mieliśmy okazję obejrzeć ekspozycje zaproszonych firm, a swoje stoisko miała także spółka AMW Invest.

Podczas warsztatów referat wygłosił także Prezes Zarządu AMW Invest mgr inż. arch. Paweł Kurtyka pt. "Przykłady realizacji nowoczesnych budowli ochronnych dla SZ RP". Referat został oparty na przykładzie trwających, jak i już zrealizowanych przez nas projektów, dzięki czemu

Uczestnicy mogli także dzięki temu przekonać się praca dla wojska to ogromna satysfakcja, ale niejednokrotnie także masa niestandardowych wyzwań. AMW Invest jako Wojskowe Biuro Projektowe z takimi wyzwaniami jest oswojone i nie są nam straszne, bowiem nie od dziś „Projektujemy dla Rzeczpospolitej” to nasze hasło.

Dziękujemy Organizatorom, Instytut Budownictwa Ochronnego, Wojskowa Akademia Techniczna oraz International Association of Protective Structures, a przede wszystkim Uczestnikom za udział w warsztatach i mamy nadzieję do zobaczenia w kolejnej edycji!

5 czerwca, 2024

Zakup szkolenia z oprogramowania do modelowania instalacji sanitarnych zewnętrznych w technologii 3D

AMW INVEST Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 97, 02-001 Warszawa jako „Zamawiający”, zaprasza do składania ofert na zamówienie, którego przedmiotem jest:

„Zakup szkolenia z oprogramowania do modelowania instalacji sanitarnych zewnętrznych w technologii 3D.”

Szczegółowy opis zamówienia wg. Załącznika OPZ

Podpisaną ofertę wraz z załącznikami w postaci skanu i/lub pdf i/lub innych formatów plików pozwalających odczytać ofertę i załączniki należy przesłać na adres e-mail: m.jozwik@amwinvest.pl do dnia 10.06.2024 r. do godz. 10:00., wpisując w temacie: „AMW INVEST oferta na PZP>15/5/5/2024”.

Dopuszcza się możliwość przekazania oferty do sekretariatu w siedzibie zamawiającego   - Al. Jerozolimskie 97, 02-001 Warszawa, w terminie jw.

28 maja, 2024

Wsparcie opracowywania projektów w branży konstrukcyjnej w zakresie wskazanym przez pracowników Zamawiającego w oparciu o zapewniony przez Zamawiającego sprzęt i oprogramowanie

AMW INVEST Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 97, 02-001 Warszawa jako „Zamawiający”, zaprasza do składania ofert na zamówienie, którego przedmiotem jest:
„Wsparcie opracowywania projektów w branży konstrukcyjnej w zakresie wskazanym przez pracowników Zamawiającego w oparciu o zapewniony przez Zamawiającego sprzęt i oprogramowanie.”
Szczegółowy opis zamówienia wg. Załącznika OPZ
Podpisaną ofertę wraz z załącznikami w postaci skanu i/lub pdf i/lub innych formatów plików pozwalających odczytać ofertę i załączniki należy przesłać na adres e-mail: m.mieleszczuk@amwinvest.pl do dnia 31.05.2024 r. do godz. 14:00., wpisując w temacie: „AMW INVEST oferta na Wsparcie opracowywania projektów w branży konstrukcyjnej w zakresie wskazanym przez pracowników Zamawiającego w oparciu o zapewniony przez Zamawiającego sprzęt i oprogramowanie.”.
Dopuszcza się możliwość przekazania oferty do sekretariatu w siedzibie zamawiającego - Al. Jerozolimskie 97, 02-001 Warszawa, w terminie jw.

27 maja, 2024

Jesteś ekspertem w swojej branży? Chcesz realizować projekty dla Rzeczypospolitej? Dołącz do nas!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapoznaj się z folderem AMW Invest sp. z o.o.

27 maja, 2024

Asystent Projektanta Instalacji Elektrycznych

Zakres obowiązków:

Udział w opracowywaniu dokumentacji projektowej dla zadań inwestycyjnych (projekty koncepcyjne, budowlane, wykonawcze; programy funkcjonalno-użytkowe, specyfikacje techniczne i inne wymagane) realizowanych przez AMW Invest sp. z o.o. w zakresie szeroko pojętych Instalacji Elektrycznych na potrzeby zadań Resortu Obrony Narodowej, w zakres których wchodzą:

 • zasilanie nn i SN dla obiektów, również zakresie projektów liniowych;
 • instalacje siłowe;
 • oświetlenie;
 • instalacje zasilania gwarantowanego (agregaty, UPSy itd.);
 • instalacje uziemienia, wyrównawcze, odgromowe;
 • obliczenia techniczne;

Oczekiwania wobec kandydatów:

 • Dobra znajomość oprogramowania CAD (AutoCAD, BricsCAD lub pokrewne) oraz MS Office.
 • Zaangażowanie, samodzielność, współpraca w zespole.

Mile widziane:

 • Min. 6 miesięcy doświadczenia w projektowaniu Instalacji Elektrycznych
 • Znajomość oprogramowania Dialux
 • Poświadczenie bezpieczeństwa do informacji niejawnych (poziom „P” lub „T”)

Oferujemy:

 • umowę o pracę z wynagrodzeniem zasadniczym od 5000 do 9000 zł brutto uzależnionym od posiadanego doświadczenia i umiejętności;
 • pracę przy sporządzaniu dokumentacji projektowej od koncepcji poprzez projekty budowlane, wykonawcze do nadzorów autorskich;
 • możliwość poszerzenia doświadczenia zawodowego o specjalistyczną tematykę wojskową;
 • możliwość uzyskania poświadczeń dostępu do informacji niejawnych;
 • stabilną pracę w szybko rozwijającej się firmie;
 • po okresie próbnym:
  • objęcie systemem premiowym;
  • ubezpieczenie na życie w UNUM dla Ciebie oraz możliwość ubezpieczenia członków rodziny na preferencyjnych warunkach;
  • dofinansowanie opieki medycznej w PZU Zdrowie oraz możliwość dołączenia członków rodziny;
  • dofinansowanie karty sportowej MultiSport oraz możliwość dołączenia dla Twoich bliskich;
 • dofinansowanie szkoleń i kursów;
 • spotkania integracyjne, aby wspólna praca była efektywniejsza i przyjemniejsza;
 • elastyczny czas pracy (możesz zacząć pracę między godziną 7 a 9);
 • wsparcie zespołu i pracę w przyjaznej atmosferze w biurze w Warszawie;
 • rozpoczęcie dnia pracy od kubka Kawy Projektanta Wojskowego 😊

Miejsce pracy:

 • Warszawa, stacjonarnie

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@amwinvest.pl

W temacie maila prosimy wpisać: Asystent Projektanta instalacji elektrycznych

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AMW INVEST Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-001), Al. Jerozolimskie 97 (KRS 000003772)., telefon: +48 22 355 29 90, adres email: rekrutacja@amwinvest.pl Więcej informacji pod adresem: http://www.amwinvest.pl/rodo/klauzula-informacyjna/

24 maja, 2024

Związek Ogólnopolski Projektantów i Inżynierów i AMW Invest działają razem!

Miło nam poinformować, że AMW Invest dołączyło do grona członków ZOPI. Głównym celem Związku jest propagowanie ochrony interesów podmiotów skupiających swoją działalność na projektowaniu, usługach inżynieryjnych oraz usługach powiązanych z usługami Inżynierów i Projektantów, co doskonale łączy się z działalnością AMW Invest.

Cieszymy się, że jako Wojskowe Biuro Projektów Budowlanych z wieloletnią tradycją, zgranym i utalentowanym zespołem, będziemy mogli wspierać działania ZOPI. Nasza Spółka posiada niekwestionowane osiągniecia w ramach działań realizowanych na rzecz Ministerstwa Obrony Narodowej. W związku z rozbudową i modernizacją wojska, AMW Invest jest autorem najbardziej wymagających i złożonych projektów w segmencie infrastruktury wojskowej.
Zapewnia to nam unikalną perspektywę. Z przyjemnością podzielimy się naszymi doświadczeniami z pozostałymi członkami ZOPI.

Zapraszamy do zapoznania się z ze stroną ZOPI https://www.zopi.org/


Dziękujemy ZOPI za ciepłe przyjęcie i cieszymy się na przyszłą owocną współpracę!

24 maja, 2024

Polskie F-35 mają już oficjalną nazwę

29 kwietnia Sztab Generalny Wojska Polskiego poinformował o wyborze nowej nazwy dla myśliwców piątej generacji F-35 w swoich mediach społecznościowych. Wyboru nazwy dokonano otwartym głosowaniu na profilach społecznościowych Sztabu X i Facebook. „Husarz” wzbudził pewne kontrowersje zrywając z tradycją nazywania myśliwców w sposób nawiązujący do polskich ptaków drapieżnych, lecz jak mówi łacińskie powiedzenie Vox populi, vox Dei. Bez wątpienia nowa nazwa nawiązuje do pięknych tradycji polskiego oręża, gdyż husaria uznawana jest za jedną z najskuteczniejszych formacji kawaleryjskich w historii wojskowości świata.

Pewnym pocieszeniem dla fanów lotnictwa powinien być fakt, iż Husarz władca (z łac. Anax imperator) to nazwa gatunku ważki, jednego z największych w Europie Środkowej, występującej także w Polsce.

Bez względu na nazwę jaką otrzymały samoloty, należy cieszyć się, że Polskie Siły Powietrzne w najbliższych latach otrzymają 32 myśliwce F-35, a pierwsi polscy piloci rozpoczną szkolenie już w tym roku.


AMW Invest jest dumnym projektantem infrastruktury pozwalającej na przyjęcie w Polsce F-35, a podkreślić należy że pod względem projektowym jest to jeden z najbardziej wymagających i złożonych tematów, jakie można podjąć, w związku z licznymi wymaganiami strony amerykańskiej.

9 maja, 2024

Zakup pakietu publikacji ogłoszeń na portalach dla pracowników w celu naboru pracowników do Spółki AMW Invest

AMW INVEST Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 97, 02-001 Warszawa jako „Zamawiający”, zaprasza do składania ofert na zamówienie, którego przedmiotem jest:

„Zakup pakietu publikacji ogłoszeń na portalach dla pracowników w celu naboru pracowników do Spółki AMW.”

Szczegółowy opis zamówienia wg. Załącznika OPZ

Podpisaną ofertę wraz z załącznikami w postaci skanu i/lub pdf i/lub innych formatów plików pozwalających odczytać ofertę i załączniki należy przesłać na adres e-mail: m.jozwik@amwinvest.pl do dnia 13.05.2024 r. do godz. 13:00., wpisując w temacie: „AMW INVEST oferta na Zakup pakietu publikacji ogłoszeń na portalach dla pracowników w celu naboru pracowników do Spółki AMW.”.

Dopuszcza się możliwość przekazania oferty do sekretariatu w siedzibie zamawiającego   - Al. Jerozolimskie 97, 02-001 Warszawa, w terminie jw.

26 kwietnia, 2024

Udział AMW Invest w II KONGRESIE PROJEKTANTÓW I INŻYNIERÓW

17 kwietnia br. w Centrum Nauki Kopernik odbyła się konferencja zorganizowana przez Związek Projektantów i Inżynierów, Zespół Doradców Gospodarczych TOR oraz Rynek Infrastruktury. AMW Invest reprezentował Prezes Zarządu Paweł Kurtyka.

To prestiżowe branżowe wydarzenie było odpowiedzią na palące wyzwania, jakie stoją przed polskim rynkiem inwestycji infrastrukturalnych. W czasie kongresu odbyło się 6 debat z kluczowymi wyzwaniami branży (w tym m.in. dotyczącymi badań geologicznych, energetyki jądrowej, projektowaniu BIM). W wydarzeniu udział wzięli przedstawiciele najwyższych instytucji państwowych, kilkudziesięciu partnerów oraz kilkunastu panelistów. W sumie udział wzięło ok 450 uczestników, co dowodzi, że Kongres w swojej drugiej odsłonie cieszył się dużym zainteresowaniem.

       Misją AMW Invest jest projektowanie dla Rzeczypospolitej i jesteśmy z tego dumni, podobnie jak z faktu, że bierzemy aktywny udział w dyskursie publicznym dotyczącym branży inżynieryjno-nadzorowej oraz rozwoju infrastrukturalnego kraju.


Polecamy obszerną relację z Kongresu w internetowym wydaniu Builder Polska.

Zdjęcie: Builder

3 kwietnia, 2024

Kolejny rok AMW Invest wspiera Paczkę dla Bohatera!

Kolejny rok AMW Invest wspiera „Paczkę dla Bohatera”! Akcja organizowana jest corocznie przez stowarzyszenie non profit działającym już od 14 lat, którego celem jest pomoc weteranom i kombatantom, którzy walczyli o wolną Polskę - żołnierzy Września 39, wszystkich frontów walczących na Zachodzie jak i na Wschodzie, podziemia niepodległościowego oraz osób represjonowanych przez ustrój komunistyczny. Główną aktywnością Stowarzyszenia jest organizacja paczek bożonarodzeniowych i wielkanocnych. A mottem akcji jest  “Walczyli dla Nas, Zawalczmy dla Nich”.

Ta misja jest szczególnie bliska AMW Invest, które w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu (z ang. Corporate Social Responsibility) za swój cel obrało wspieranie NGO zajmujących się tematami z zakresu kultywowania tradycji patriotycznych, w szczególności z obszaru wojska, troską o weteranów i kombatantów.

Zatem z dumą także i w tym roku wsparliśmy wielkanocną edycję akcji. AMW Invest nie tylko Projektuje dla Rzeczypospolitej, ale także pamięta o Tych, dzięki którym możemy żyć w Niepodległej Polsce!

LogoAMWInvestStopka_PNG

© 2021 AMW Invest Sp. z o.o.

Strona Główna   |  O Spółce   |  Projekty   |  Oferta   |  Publikacje   |  Kontakt                          Polityka prywatności

Creatio MxM360.com